Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool

  • 200 m²
  • 4 hálószoba
  • 5 fürdőszoba

A kertre kilátást nyújtó Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool Albufeira vendégeit a kocsival 10 percre található Beach Santa Eulália meglátogatására invitálja.

A 4 hálószobás szálláshely magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. Hajszárító és fürdőlepedők szintén a fürdőszobai kényelem részét képezik.

Az Albufeira városi szállás biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezővel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez elektromos vízforraló, hűtő és konyhai edények is biztosított. Az A Cocheira portugál ételekkel kényezteti vendégeit csak 1 km-re a Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool.

A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően az Albufeirai bikaviadal-aréna 3 km-re, az Albufeira óvárosának főtere pedig 2 km-re van a villától. Az Albufeira városi villa 2,1 km-re található az olyan szórakozóhelyektől, mint az albufeirai jachtkikötő. A Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool könnyű elérhetőséget biztosít olyan természeti csodákhoz, mint az Aveiro tengerpart (3,1 km) és a São Rafael strand (4). A legközelebbi vasútállomás az Albufeira, mely 3 km-re fekszik.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool Albufeira
#239 Vivenda V3 Com Piscina By Home Holidays
Csak mobilra érvényes ár

#239 Vivenda V3 Com Piscina By Home Holidays

10
Nagyszerű 2 értékelés
107 m az ingatlantól
USD 617 USD 555
éjszakánként
Villa Joana By Villa Select
Csak mobilra érvényes ár

Villa Joana By Villa Select

185 m az ingatlantól
Modern 4-Bedroom Villa With Infinity Pool
Csak mobilra érvényes ár

Modern 4-Bedroom Villa With Infinity Pool

211 m az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    40 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    3,3 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Ingajárat

    • Reptéri transzfer felár ellenében

    Szolgáltatások

    • Széf
    • Biztonsági szolgálat

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok

    A konyhában

    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Kültéri úszómedence
    • Napozóágyak
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Grillezési lehetőség
    • Sekély végű medence

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Ülősarok
    • Belső udvar
    • Terasz
    • Kerti bútor
    • Étkezőasztal

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Füstérzékelők
    • Tűzoltó készülékek
    • Kulcskártya belépés

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 10:00 óráig
    Engedély száma157700/AL
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool és a reptér között?
      A Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool 40 km-re van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől, és könnyen elérhető egy 32 perces autóúttal.
    • Van konyha a Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool területén?
      Igen, a Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • A szálláshely nyitva áll a háziállattal utazó vendégek számára?
      Sajnos háziállat nem engedélyezett a helyszínen.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    40 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    3,3 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Beautiful 4-Bedroom Villa With Garden And Pool Albufeira

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár